cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Archives

Pasi pamë me kujdes edhe në video ndeshjen që Kukësi zhvilloi sot kundër Vllaznisë, klubi shprehet shumë i indinjuar me gjykimin tendencioz të gjyqtarit Andi Koçi. Ky i fundit, me papërgjegjshmëri të plotë dhe mungesë profesionalizmi, sot na mohoi një penallti të pastër, të cilën moviola pas takimit e përcaktoi krejtësisht të rregullt. Të gjithë e panë…

Read More

Pushimet e ndeshjeve të kombëtareve kanë përfunduar. Tani është koha për t\’u rikthyer në Kategorinë Superiore. Skuadra e Kukësit sot mbylli përgatitjet para ndeshjes me Luftëtarin, e cila do të zhvillohet nesër në stadiumin \”Zeqir Ymeri\” në orën 16:00. Lojtarët e trajnerit Ernest Gjoka janë në formë të mirë dhe shumë të motivuar për të…

Read More