cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Archives

FK Kukësi komunikon se biletat e spektatorëve për ndeshjen Kukësi-Skënderbeu në stadiumin \”Zeqir Ymeri\” do të jenë të gjitha me pagesë. Çmimet janë si më poshtë: Tribuna përballë: 1000 lekë të reja Tribuna kryesore: 2000 lekë të reja Çmimet e biletave do të jenë pa dallim ndërmjet tifozerisë vendëse dhe asaj mike. Ne nuk do…

Read More