Kukësi stërvitet në “Selman Stërmasi”

Project Info

Project Description

Skuadra e Kukësit është stërvitur në stadiumin “Selman Stërmasi” gjatë ditës së sotme. Ekipi dhe stafi teknik kanë përmbyllur stërvitjet në Tiranë, pasi nesër do të zhvillojnë seancën e fundit në stadiumin “Elbasan Arena”. Ekipi është në gjendje të mirë dhe duket mjaft në formë. Trajneri Hasan Lika ka në dispozicion të gjithë skuadrën.

Please follow and like us: