cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Fk Kukesi

slide-image

Slider 2

slide-image

Fk Kukesi

slide-image
Ndeshja e Fundit
Fk Kukesi
0 - 0
Fk Tirana
March 16, 2022 Kukes

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, ka dalë në një konferencë për shtyp, para ndeshjes me Laçin, në program, ditën e  diel, ora 14:00. Numri një i stolit vlerëson kundërshtarin dhe beson se skuadra e tij do e kalojë me sukses këtë sfidë. NDESHJA – \”Do të jetë një ndeshje mjaft e vështirë, pasi Laçi është…

Read More
admin 0 September 22, 2017 55 Views

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, ka dalë në një konferencë për shtyp ditën e sotme. Tekniku i kampionëve të Shqipërisë foli për përballjen me Partizanin dhe grupin që ka në dispozicion. Takimi kundër Partizanit do të luhet të hënën, ora 19:00, stadiumi \”Selman Stërmasi\”. Ndeshja – \”Do të jetë një ndeshje mjaft e vështirë. Mendoj…

Read More
admin 0 September 16, 2017 72 Views

Ekipi i Kukësit ka zhvilluar seancën e parë stërvitore, paraditen e sotme, në orën 10:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Stafi teknik zhvilloi një program tekniko-taktik dhe të gjithë lojtarët e morën të plotë ngarkesën stërvitore. Trajneri Milinkoviç po punon fort për ndeshjen ndaj Partizanit, në program ditën e hënë, ora 19:00. Numri një i…

Read More
admin 0 September 16, 2017 59 Views

Kukësi i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen ndaj Egnatias, në Kupë. Trajneri Mlladen Milinkoviç dhe stafi i tij kanë rreshtuar ekipin, pasdite, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Kampionët e Shqipërisë kanë zhvilluar një seancë të karakterit tekniko-taktik. Lojtarët kanë treguar përqendrim dhe kanë marrë të plotë programin e përgatitur nga numri një i pankinës….

Read More
admin 0 September 12, 2017 65 Views

Ekipi i Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen  kundër Kamzës. Skuadra e kampionëve të Shqipërisë ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Pas ambientimit në hotel \”Gjallica\”, verilindorët kanë dalë në stërvitje në orën 16:00, atëherë ku është edhe orari zyrtar i ndeshjes së nesërme. Trajneri Milinkoviç ka zhvilluar një…

Read More
admin 0 September 8, 2017 57 Views

Skuadra e Kukësit sqaron opinionin publik në lidhje me lajmet e pavërteta për \”braktisjen\” e menjëhershëm të fushës dhe stadiumit  \”Selman Stërmasit\”.  Ekipi verilindor ka qëndruar në pankinë pas mbarimit të ndeshjes për të pritur cermoninë zyrtare të Federatës Shqiptare të Futbollit, më pas shefi i klubit, Jonuz Hallaçi, ka pasur komunikim me zyrtarët e…

Read More
admin 0 September 7, 2017 58 Views

Federata Shqiptare e Futbollit përmes një njoftimi, si organizatore e ndeshjes së nesërme të Superkupës,  informon se ka filluar shitja e biletave për Superkupën e Shqipërisë, F.K. Kukësi – Tirana, e cila do të zhvillohet më datë 6 shtator, ora 19.00, në stadiumin \”Selman Stërmasi\”, në Tiranë. Tifozeria e Kukësit do të vendosen në tribunat…

Read More
admin 0 September 5, 2017 60 Views

Skuadrat e Kukësit ka zhvilluar një konferencë për shtyp para ndeshjes së Superkupës me Tiranën, në program, nesër, ora 19:00, në stadiumin \”Selman Stërmasi\”. Para medieve është paraqitur tekniku Mlladen Milinkoviç. Numri një i pankinës i është përgjigjur edhe pyetjeve të gazetarëve. NDESHJA – \”Do të jetë një ndeshje mjaft e rëndësishme, pasi do të luajmë…

Read More
admin 0 September 5, 2017 64 Views

Skuadra e Kukësit vazhdon me përgatitjet para ndeshjes me Tiranën. Ekipi kampion i Shqipërisë ka zhvilluar seancën e sotme stërvitore, në orën 17:30, në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Ekipi verilindor ka zhvilluar stërvitje për rreth 90-minuta dhe stafi teknik po mendon për formacionin që do të hedhë nga minuta e parë në ndeshjen kundër…

Read More
admin 0 September 4, 2017 61 Views

Skuadra e Kukësit ka përfunduar seancën e parë stërvitore për ditën e sotme. Stafi teknik ka nxjerrë ekipin në orën 09:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Të gjithë lojtarët kanë qenë të pranishëm nën urdhrat e trajnerit Mlladen Milinkoviç. Tekniku ka aplikuar një seancë fiziko-teknike, përgatitjet janë në prag të ndeshjes së Superkupës kundër Tiranës….

Read More
admin 0 September 2, 2017 55 Views