cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Fk Kukesi

slide-image

Slider 2

slide-image

Fk Kukesi

slide-image
Ndeshja e Fundit
Fk Kukesi
0 - 0
Fk Tirana
March 16, 2022 Kukes

Trajneri i F.K. Kukësit, Mladen Milinkoviç, ka dalë në një konferencë për shtyp mesditen e sotme. Numri një i stolit ka analizuar situatën e ekipit të tij para sfidës me Luftëtarin dhe beson se skaudra do të dalë me pikë të plota nga ky takim. Rikthimi në Gjirokastër – \”Kam punuar për një vit dhe…

Read More
admin 0 October 20, 2017 135 Views

F.K. Kukësi i shpreh ngushëllime familjes Duraku për humbjen e njeriut të dashur Iljaz Duraku. Zoti Duraku ka qenë president i klubit të Kukësit në vitet \’98-\’99. Ish-presidenti u nda nga jeta në moshën 65-vjeçare në ditën e tij të lindjes nga një sëmundje e papritur. Në atë kohë ekipi i Kukësit ka milituar në…

Read More
admin 0 October 18, 2017 176 Views

F.K. Kukësi B 3 Kevitan 0 E shtunë, 14 tetor 2017, ora 14:30, stadiumi “Zeqir Ymeri” Shënues: Mahmuti 15, Gjuta 70’, 78’ F.K. Kukësi B: Basha, Germizi, Zylyftari, Xhixha, Grori, Duraku (Mema 60’), Gjuta, Joti, Cenaj (Kazma 70’), Sadiku, Mahmuti (Tota 75’). Tr. Edmond Dalipaj Skuadra e Kukësit B ka fituar edhe ndeshjen e sotme…

Read More
admin 0 October 14, 2017 170 Views

Trajneri Mlademn Milinkoviç foli në konferencën për shtyp të programuar prej orës 14:30. Numri një i stolit vlerësoi ndeshjen me Lushnjen dhe iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve. Trajneri ka besim se skuadra do të dalë me 3 pikë në takimin kundër myzeqarëve. Lushnja – \”Ata vijnë nga Kategoria e Parë dhe ne vijmë si favoritë,…

Read More
admin 0 October 11, 2017 138 Views

Klubi i F.K. Kukësit ka nisur punën paraprake për ndërhyrje në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Klubi ka kontaktuar me një  agjensi arkitekturore nga një studio jashtë vendit për ndërtimin e stadiumit të ri. Në klub ka mbërritur projekti, i cili është pëlqyer nga presidenti Safet Gjici dhe drejtuesit e klubit. Projekti është i mirëstudiuar dhe ka…

Read More
admin 0 October 11, 2017 168 Views

Ada 1 Kukësi B 4 E diel, 8 tetor 2017, ora 14:30, Velipojë Shënues: Sadiku (x2), Koldashi, Cenaj Kukësi B: Hasanbelli (Basha), Xhixha, Zylyftari, Germizi, Grori, Koldashi, Joti, Cenaj (Mema), Sadiku, Karakushi (Kazma).  Tr. Edmond Dalipaj Skuadra e Kukësit B ka arritur fitoren e dytë në po kaq ndeshje në Kategorinë e Dytë të futbollit. Ekipi…

Read More
admin 0 October 8, 2017 116 Views

Akademia e Kukësit ka zhvilluar ndeshjet e radhës në kuadër të Superligës së moshave. Ekipet e Kukësit kanë udhëtuar drejt Shkodrës për t\’u ndeshur me Akademinë e Ajaksit, apo siç njihet AAS. Ekipi i paratërinjëve ka fituar me rezultatin 0-2, me golat e Bytyçit dhe Musës, ndërsa të rinjtë kanë humbur minimalisht. Skedat e ndeshjes:…

Read More
admin 0 October 1, 2017 121 Views

Kukësi B 3 Mamurrasi 1 E diel, 1 tetor 2017, ora 14:30, stadiumi \”Zeqir Ymeri\” Shënues: Cenaj 10\’, Koldashi 36\’, Gjuta 78\’ Kukësi B: Hasanbelli, Germizi, Zylyftari, Xhixha, Shehu, Gjuta, Sadiku, Cenaj, Koldashi, Joti, Grori. Tr. Edmond Dalipaj. Skuadra e Kukësit B e nisi kampionatin në mënyrën e duhur, pasi në ndeshjen e zhvilluar mesditen…

Read More
admin 0 October 1, 2017 145 Views

Skuadra e Kukësit B do të nisë ditën e nesërme kampionatin e Kategorisë së Dytë. Klubi i dytë i Kukësit do të luajë përballë Mamurrasit, prej orës 14:30, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Vëmendja e klubit verilindor është edhe te kjo skuadër në përgatitjen e elementit cilësor për ekipin e parë. Trajneri Edmond Dalipi ka punuar…

Read More
admin 0 September 30, 2017 133 Views

Trajneri Mlladen Muilinkoviç ka dalë në një konferencë për shtyp para ndeshjes me Skënderbeun të vlefshme për javën e katërt të Superligës. Takimi do të luhet ditën e hënë, ora 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Numri një i pankinës ka vlerësuar sfidën me korçarët dhe beson  se skaudra e tij do e kalojë me sukses…

Read More
admin 0 September 30, 2017 130 Views