cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Fk Kukesi

slide-image

Slider 2

slide-image

Fk Kukesi

slide-image
Ndeshja e Fundit
Fk Kukesi
0 - 0
Fk Tirana
March 16, 2022 Kukes

Njeriu i ndeshjes, Ylli Shameti, u shpreh në intervistën pas përfundimit të takimit, se ekipi i Kukësit mori tre pikët, por ka ende shumë gjëra për të rregulluar në lojë. Gjithashtu, ai shtoi se në rastin e penalltisë, i tha arbitrit Meta se penalltia ishte e pavullnetshme, dhe nuk duhej ta jepte. Laçi ju dominoi….

Read More
admin 0 November 26, 2017 152 Views

Kukësi  ben kthesën në Laç. Kukësi ka arritur të bëjë kthesën në rezultate teksa ka mposhtur në transfertë Laçin me rezultatin minimal 0-1. Golin e vetëm të takimit e shënoi Shameti në minutën e 4-të. Ndeshja ka pasur dhe tension teksa tifozët e Laçit kanë hedhur sende të forta në fushë duke goditur Idrizin dhe…

Read More
admin 0 November 25, 2017 161 Views

NJOFTIM PER SHTYP Kukësi bën analizën e humbjes me Partizanin. Objektivi fitoret me Lacin dhe Skënderbeun. Sot ekipi dhe stafi teknik FK Kukësit, ka zhvilluar një analizë rreth humbjes së djeshme me Partizanin në Kukës me rezultatin 2 – 1. Në analizën e parë dhe me prezëncën e presidentit të klubit, Safet Gjici, stafi teknik…

Read More
admin 0 November 21, 2017 133 Views

Spektakël golash në Kamëz.Gjithçka mbyllet 2 – 2. Kamza dhe Kukësi janë ndarë në një barazim spektakolar 2-2 në ndeshjen e luajtur në sot në Kamzë.   Kale kaloi Kukësin në avantazh në minutën e 27, ndërsa Plaku realizoi dy gola në minutat 41 dhe 53 për të përmbysur rezultatin. Megjithatë Rrumbullaku shpëtoi një pikë…

Read More
admin 0 November 16, 2017 170 Views

F.K. Kukësi i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen kundër Flamurtarit. Ekipi ka zhvilluar stërvitjen e fundit në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Trajneri Mladen Milinkoviç ka pasur në dispozicion ekipin në orën 15:00. Seanca ka zgjatur rreth 90-minuta. Tekniku i kampionëve të Shqipërisë aplikoi një program tekniko-taktik. Ai dha edhe detyrat e fundit për formacionin…

Read More
admin 0 November 4, 2017 138 Views

Kampionët e Shqipërisë kanë dalë në një konferencë për shtyp me trajnerin Mladen Milinkoviç dhe sulmuesin Elis Bakaj. Numri një i stolit ka vlerësuar kundërshtarin, ashtu si edhe sulmuesi i Kukësit. Megjithatë, për të dy është e rëndësishme të kthehen te fitorja dhe Kukësi të kthehet në rrugën e duhur. Milinkoviç: E njohim forcën e Flamurtarit,…

Read More
admin 0 November 4, 2017 171 Views

Moshat e Kukësit kanë luajtur ndeshjet e radhës. Përballë ekipit U-17 dhe U-19 ka qenë ekipi i Partizanit. Fillimisht ka luajtur U-17, e cila ka fituar me rezultatin 1-0, ndërsa ekipi U-19 ka humbur me të njëjtin rezultat. Ekipi i paratërinjve ka fituar me rezultatin 1-0, ndërsa po me të njëjtin rezultat kan♪7 humbur të…

Read More
admin 0 October 28, 2017 121 Views

Trajneri i F.K. Kukësit ka folur para medieve në një konferencë për shtyp të zhvilluar në zyrat e klubit. Numri një i stolit u është përgjigjur pyetjeve dhe interesimit të gazetarëve në lidhje me gjendjen e skuadrës para sfidës me Vllazninë. Tekniku ka vlerësuar kundërshtarin, por skuadra kampione e Shqipërisë i ka qëllimet dhe objektivat…

Read More
admin 0 October 27, 2017 133 Views

Skuadra e Kukësit vijon me përgatitjet para ndeshjes me Vllazninë. Ekipi i drejtuar nga trajneri Mladen Milinkoviç dhe stafi i tij ka zbritur në fushën e kompleksit \”Internacional\”, në Pezë, rreth orës 11:00. Numri një i stolit ka zhvilluar një program tekniko-taktik. Atmosfera para ndeshjes me Vllazninë është pozitive dhe lojtarët kanë besim se gjithçka…

Read More
admin 0 October 26, 2017 141 Views

F. K. Kukësi B 0 Internacional 1 F. K. Kukësi B: Basha, Shehu, Tota, Xhixha, Grori, Gjuta, Joti, Koldashi, Sadiku, Cenaj. Mahmuti. Tr. Edmond Dalipi Skuadra e Kukësit ka pësuar humbjen e parë në kampionat. Të besuarit e trajnerit Edmond Dalipi, pas 3 fitoreve radhazi kanë humbur me rezultatin minimal kundër Internacionalit. Ndeshja u luaj…

Read More
admin 0 October 22, 2017 126 Views