Pacult: Jam i kënaqur me lojën e ekipit.

Pas ndeshjes traineri i Kukësit u shpreh për kanalin zyrtar të ekipit:.

“Ishte një njohje me lojtarët në këtë ndeshje miqësore. Mendoj se bëmë më të vërtetë një ndeshje shumë të mirë. Kishim kundërshtar një ekip, siç është Kayserispori, i cili renditetet në vëndin e 5 të ligës së Turqisë. Jam i kënaqur me lojën që zhvilloi sot  ekipi.

Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të vazhdojmë me punën e mirë dhe të pregatitemi për sezonin”.- e mbylli prononcimin e tij traineri i Kukësit, Peter Pacult.

Please follow and like us:

Leave a Reply