Kukësi vijon përgatitjet në “Zeqir Ymeri”

Skuadra e Kukësit ka zhvilluar seancën e radhës në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Stafi teknik ka zhvendosur ekipin në qytetin verilindor për t’u përshtatur me fushën dhe me klimën e Kukësit. Ekipi në orën 17:30 ka nisur seancën në stadium nën sytë edhe të tifozëve që kishin ardhur për të parë nga afër kryesuesit e Superligës.

Trajneri Ernest Gjoka ka aplikuar një program fiziko-teknik. Seanca ka zgjatur për rreth 90-minuta dhe ka rënë në sy përkushtimi i futbollistëve. Atmosfera është mjaft pozitive dhe besimi shumë i madh për ndeshjen që do të zhvillohet ditën e shtunë, në orën 17:30, në stadiumin “Zeqir Ymeri”, kundër ekipit të Skënderbeut.

Please follow and like us:

Leave a Reply