Irakli Dzaria zyrtarisht te Kukësi

Ka mbërritur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Antalia për tu bashkuar me lojtaret e tjerë të ekipit, mesfushori gjeorgjian Irakli Dzaria. Gjorgjiani Dzaraia,i cili ka qënë pjesë e kombëtares së vëndit të tij, ka nënshkruar me klubin verilindor një kontratë për një sezon e gjysëm.

29 vjecari është prezantuar sot nga drejtori sportive Ndemin Nexhipi dhe shefi i klubit kukësian Jonuz Hallaci

Please follow and like us:

Leave a Reply