cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra

Albert Serran është zyrtarisht një futbollist i Kukësit. Pas zyrtarizimit të Hair Zeqirit dhe Rustem Hoxhës, mbrojtësi spanjoll, është afrimi i tretë i Kukësit. Zyrtarizimi i tij u bë edhe me një konferencë për shtyp, ku Serran ka treguar emocionet e firmës me skuadrën verilindore. Lojtari – 32-vjeçari ka një \”CV” mjaft të pasur. Ai…

Read More
admin 0 June 20, 2017 238 Views

Skuadra e Kukësit i është drejtuar qytetit të Elbasanit gjatë paradites së sotme. Lojtarët dhe stafi teknik janë nisur me  autobusin e klubit dhe do të akomodohen në një nga hotelet e qytetit. Ata do të zhvillojnë edhe seancën e fundit stërvitore në stadiumin \”Elbasan Arena\” dhe do të presin ndeshjen e nesërme që është…

Read More
admin 0 July 20, 2016 106 Views

Presidenti Safet Gjici ka folur për sajtin e klubit në lidhje me kualfikimin me Rudarin në Mal të Zi, por edhe me ndeshjen e ardhshme kundër Austrisë së Vjenës. Numri një i klubit është padyshim një ndër njerëzit me më shumë meritë në këtë sukses të Kukësit  ndër vite. Ai qëndron me këmbë në tokë…

Read More
admin 0 July 9, 2016 139 Views