cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Rezultatet

  Përfundon takimi, Kukësi-Lushnja 1-3. 90′ Gjyqtari akordon 4 minuta shtesë. 90′ Bakaj provon me një gjuajtje nga jashtë zone, topi përfundon në duart e portierit Spaho. 87′ Lushnja kryen zëvendësimin e tretë largohet Canka në fushë Bufazi. 82′ GOOOL Lushnja 1-3. Një mosmarveshje në mbrojtje pas një topi të harkuar nga mesfusha, topi mbetet…

Read More
admin 0 December 9, 2017 163 Views

Spektakël golash në Kamëz.Gjithçka mbyllet 2 – 2. Kamza dhe Kukësi janë ndarë në një barazim spektakolar 2-2 në ndeshjen e luajtur në sot në Kamzë.   Kale kaloi Kukësin në avantazh në minutën e 27, ndërsa Plaku realizoi dy gola në minutat 41 dhe 53 për të përmbysur rezultatin. Megjithatë Rrumbullaku shpëtoi një pikë…

Read More
admin 0 November 16, 2017 170 Views