cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Pesidenti Gjici dhe menaxheri Halili udhëtojnë drejt Antlias.

  • January 11, 2018
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 642 Views

[masterslider id=\”2\”]

Sot, presidenti Gjici dhe menaxheri Halili do të udhëtojnë drejt Antalias për të vizituar ekipin e FK Kukësit që prej më shumë se 7 ditësh vazhdojnë përgatitjet në Antalia të Turqisë, për fazën përgatitore dimërore.

Presidenti Gjici dhe menaxheri Halili do të jenë të pranishëm në stadium për të ndjekur  miqësoren e luksit që do të luaj Kukësi me datë 13 janar në orën 20:00, me orën lokale të Turqisë, përballë skuadrës së Fenerbahçes, në “Gloria Sports Arena”

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.