cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Irakli Dzaria zyrtarisht te Kukësi

  • January 9, 2018
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 520 Views

Ka mbërritur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Antalia për tu bashkuar me lojtaret e tjerë të ekipit, mesfushori gjeorgjian Irakli Dzaria. Gjorgjiani Dzaraia,i cili ka qënë pjesë e kombëtares së vëndit të tij, ka nënshkruar me klubin verilindor një kontratë për një sezon e gjysëm.

\"\"29 vjecari është prezantuar sot nga drejtori sportive Ndemin Nexhipi dhe shefi i klubit kukësian Jonuz Hallaci

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.