cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Pacult: Jam i kënaqur me lojën e ekipit.

  • January 8, 2018
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 617 Views

Pas ndeshjes traineri i Kukësit u shpreh për kanalin zyrtar të ekipit:.

\”Ishte një njohje me lojtarët në këtë ndeshje miqësore. Mendoj se bëmë më të vërtetë një ndeshje shumë të mirë. Kishim kundërshtar një ekip, siç është Kayserispori, i cili renditetet në vëndin e 5 të ligës së Turqisë. Jam i kënaqur me lojën që zhvilloi sot  ekipi.

Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të vazhdojmë me punën e mirë dhe të pregatitemi për sezonin\”.- e mbylli prononcimin e tij traineri i Kukësit, Peter Pacult.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.