cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Rraman Hallaçi drejt Antalias me një status të ri.

  • January 4, 2018
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 491 Views

Ka udhëtuar me grupi e grumbulluar nga Perter Pacult dhe ish kapiteni Rraman Hallaçi,por këtë herë jo si kapiten, por si zëvëndës tranjer.

\"\"

Dje në ambientet e FK Kukësit është prezantuar zyrtarish si krahu i djathtë i  Perter Pacult,njeriu që do të drejtoj Kukësin për një sezon e gjysëm.

Një karrier e gjatë gati 20 vjet, nuk ndihem mire, po një ditë do ta linja.

Falenderoj presidentin Gjici që më dha mundësinë të jem pjesë e stafit, tranjerin që më ka afruar të jem krahu i tij i djathë.

Më vjen mirë që fillimi i karierës sime nis  me një tranjer të të tilla përmasave.

Përgjegjësia është e madhe po duke pasur një tranier me një cv të pasur dhe me lojtarë të mirë, besojmë se do të bëjmë më të mirën.

Të gjithë, jemi në një mëndje, synimi ynë do të jetë titulli kampion.- E mbylli komunikimin e parë me gazetarët Rrahman Hallaçi, tani jo më si kapiten i ekipit kampion.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.