cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Donjet Shkodra firmos me Kukësin

  • January 3, 2018
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 273 Views

Sot nje tjetër lojtar i është bashkuar ekipit të Kukësit

Donjet Shkodra tani lojtari me numër 10 ka firmosur një kontratë për dy sezone tek verilindorët.

Shkodra ka luajtur dhe me parë në Kategorine Superiore,me Flamurtarin dhe së fundmi me Skëndërbeun.

Ky është lojtari  i parë afruar në merkaton e dimrit për ekipin e Kukësit.

\"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.