cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

FK Kukësi: Ndeshja me Lushnjen, hyrja falas.

  • December 8, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 149 Views

Rreth ores 09:00 te ditës së sotme ekipi i Fk Kukësit është nisur për në qytetin verilindor ku nesër pritet takimi me Lushnjen, i vlefshëm për javën e 14 të të kategorisë superiore.Ne  shokojmë në këtë takim për  fitore, gjë që do na e  bëjë më të sigurt rrugën drejt titullit.

Pas akomoadimit në hotel, ekipi do jetë i gatshëm për tranjerin Milinkovic në stervitjen e fundit pë këtë sfidë në stadiumin “Zeqir Ymeri” rreth orës 14:00.

Përvec Kales,që nuk do të luaj pasi është me 4 kartona dhe Krkëtiç.

Nesër takimi do te luhet në oren 13;00 dhe hyrja për  tifozët do të jetë falas.

Të gjithë në stadium nesër  për të mbështetur ekipin kampion.Me ju rruga drejt titullit është  më e sigurt.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.