cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vijon përgatitjet para Vllaznisë

  • October 26, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 143 Views

Skuadra e Kukësit vijon me përgatitjet para ndeshjes me Vllazninë. Ekipi i drejtuar nga trajneri Mladen Milinkoviç dhe stafi i tij ka zbritur në fushën e kompleksit \”Internacional\”, në Pezë, rreth orës 11:00. Numri një i stolit ka zhvilluar një program tekniko-taktik.

Atmosfera para ndeshjes me Vllazninë është pozitive dhe lojtarët kanë besim se gjithçka do të kalohet me sukses. Kampionët e Shqipërisë po punojnë fort për të arritur objektivin për këtë javë, fitoren.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.