cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

F.K. Kukësi B pëson humbjen e parë kundër Internacionalit

  • October 22, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 126 Views

F. K. Kukësi B 0
Internacional 1

F. K. Kukësi B: Basha, Shehu, Tota, Xhixha, Grori, Gjuta, Joti, Koldashi, Sadiku, Cenaj. Mahmuti. Tr. Edmond Dalipi

Skuadra e Kukësit ka pësuar humbjen e parë në kampionat. Të besuarit e trajnerit Edmond Dalipi, pas 3 fitoreve radhazi kanë humbur me rezultatin minimal kundër Internacionalit. Ndeshja u luaj në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Kuksianët u munduan të barazonin dhe të kthenin gjithçka në favor të tyre, por as fati nuk ishte në këtë ndeshje me ta. Pavarësisht dëshirës së shfaqur për të fituar ndeshjen ekipi i dytë i Kukësit nuk ia doli mbanë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.