cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra përfundon seancën e parë stërvitore

  • September 16, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 134 Views

Ekipi i Kukësit ka zhvilluar seancën e parë stërvitore, paraditen e sotme, në orën 10:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Stafi teknik zhvilloi një program tekniko-taktik dhe të gjithë lojtarët e morën të plotë ngarkesën stërvitore. Trajneri Milinkoviç po punon fort për ndeshjen ndaj Partizanit, në program ditën e hënë, ora 19:00.

Numri një i pankinës do të dalë edhe në një konferencë për shtyp ditën e sotme, ora 13:00, në zyrat e klubit.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.