cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi i jep fund përgtitjeve për ndeshjen ndaj Egnatias

  • September 12, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 131 Views

Kukësi i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen ndaj Egnatias, në Kupë. Trajneri Mlladen Milinkoviç dhe stafi i tij kanë rreshtuar ekipin, pasdite, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë.
Kampionët e Shqipërisë kanë zhvilluar një seancë të karakterit tekniko-taktik. Lojtarët kanë treguar përqendrim dhe kanë marrë të plotë programin e përgatitur nga numri një i pankinës.

Kukësi do të nisë rrugëtimin e Kupës, ditën e nesërme në ndeshjen kundër Egnatias në Rrogozhinë. Verilindorët do të luajnë në stadiumin \”Rrogozhina\”, prej orës 16:00. Kukësi nuk e ka nënvlerësuar aspak këtë ndeshje dhe e ka përgatitur me shumë seriozitet.

\"\"\"\"

\"\"\"\"

\"\"\"\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.