cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi vazhdon përgatitjet para ndeshjes me Tiranën

  • September 4, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 130 Views

Skuadra e Kukësit vazhdon me përgatitjet para ndeshjes me Tiranën. Ekipi kampion i Shqipërisë ka zhvilluar seancën e sotme stërvitore, në orën 17:30, në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Ekipi verilindor ka zhvilluar stërvitje për rreth 90-minuta dhe stafi teknik po mendon për formacionin që do të hedhë nga minuta e parë në ndeshjen kundër Tiranës. Numri një i pankinës po i jep përgjigje edhe dilemave të tij në lidhje me formacionin.

Skuadra do të vazhdojë edhe nesër me të njëjtin plan stërvitor. Ndeshja me Tiranën do të zhvillohet ditën e mërkurë, ora 19:00, në stadiumin \”Selman Stërmasi\”.

\"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.