cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi përfundon seancën e parë stërvitore

  • September 2, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 122 Views

Skuadra e Kukësit ka përfunduar seancën e parë stërvitore për ditën e sotme. Stafi teknik ka nxjerrë ekipin në orën 09:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Të gjithë lojtarët kanë qenë të pranishëm nën urdhrat e trajnerit Mlladen Milinkoviç. Tekniku ka aplikuar një seancë fiziko-teknike, përgatitjet janë në prag të ndeshjes së Superkupës kundër Tiranës.

Skuadra verilindore do të zhvillojë edhe një seancë stërvitore pasdite, po në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Kukësi po stërvitet me ritëm të lartë dhe skuadra po arrin formën maksimale para ndeshjes finale me Tiranën.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.