cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi rifillon përgatitjet nga Peza

  • September 1, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 124 Views

Pas kthimit nga Ohri, skuadra e Kukësit ka rifilluar përgatitjet në kuadër të ndeshjes së Superkupës ndaj Tiranës, më datë 6 shtator, stadiumi “Selman Stërmasi”, ora 19:00.

Trajneri Mlladen Milinkoviç dhe stafi teknik nuk kanë ndalur punën as ditën e sotme. Kampionët e Shqipërisë kanë zhvilluar një seancë stërvitore, në kompleksin “Internacional”, në Pezë, ora 17:00. Numri një i stolit ka aplikuar një seancë fiziko-teknike dhe ka rreshtuar të tijtë për 90-minuta. Skuadra do të vazhdojë përgatitjet nesër pa ndalim.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.