cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Besar Musolli grumbullohet me Kosovën

  • August 30, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 134 Views

Mesfushori Besar Musolli është grumbulluar nga përfaqësuesja e Kosovës. Kampioni i Shqipërisë ka merituar thirrjen nga trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki. Lojtari i Kukësit përjetoi pak muaj më parë edhe thirrjen e parë. 28-vjeçari tashmë është në grumbullimin e Përfaqësueses së Kosovës.

Mesfushori ka lënë stërvitjen me Kukësin dhe është nisur drejt Kosovës për t\’u vënë nën urdhrat e stafit teknik për ndeshjet me Kroacinë dhe Finlandën.Klubi i Kukësit i uron suksese Musollit dhe përfaqësueses së Kosovës.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.