cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Siraj Naser ndërpret aventurën me Kukësin

  • August 28, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 142 Views

Mesfushori Siraj Naser ka ndërprerë bashkëpunimin me skuadrën e Kukësit. Izraeliti ka rënë dakord bashkarisht me klubin për të mbyllur rrugëtimin e tij me kampionët e Shqipërisë. Lojtari largohet me një shtrëngim duarsh nga skuadra verilindore, pasi nuk arriti të përshtatej mirë me skuadrën, bazuar edhe nga të dhënat e trajnerit Mladen Milinkoviç.

26-vjeçari u afrua në skuadër para ndeshjeve të Champions League ku dha edhe kontributin e tij për pak minuta. Ai po zhvillonte fazën përgatitore me skuadrën në Ohër, por tashmë marrëveshja e tij me Kukësin është mbyllur. Kukësi e falënderon për kontributin e tij me skuadrën verilindore dhe i uron suksese të mëtejshme në karrierën futbollistike.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.