cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra stërvitje me dy seanca, miqësore me Teutën

  • August 21, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 137 Views

Skuadra e Kukësit po vijon fazën përgatitore në Ohër. Trajneri Mladen Milinkoviç po stërvit ekipin me dy seanca stërvitore në ditë. Kampionët e Shqipërisë, po stërviten paradite dhe pasdite. Stafi teknik po mundohet t\’i marrë më të mirën lojtarëve të tyre.

Ndërkohë, Kukësi ka arritur të sigurojë edhe ndeshjen e dytë miqësore. Verilindorët kanë gjetur gjuhën e përbashkët me Teutën. Skuadra bregdetare gjithashtu po zhvillon fazën përgatitore në Ohër. Një sfidë që na shërben para ndeshjes së Superkupës me Tiranën. Ndeshja do të luhet ditën e mërkurë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.