cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Faza përgatitore/ Skuadra nis përgatitjet me ritëm të lartë

  • August 16, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 127 Views

Stafi teknik i Kukësit e ka nisur punën me ritëm të lartë në fazën përgatitore që po zhvillon skuadra verilindore në Ohër. Kampionët e Shqipërisë kanë zhvilluar dy seanca stërvitore ditën e sotme. Ekipi i Kukësit ka dalë dy herë në fushën stërvitore në Ohër. Trajneri Milinkoviç ka zhvilluar seancën e parë në orën 09:00, ndërsa pasdite e ka zhvilluar në orën 17:30.

Programi ka qenë i një karakteri fiziko-teknik. Stafi i Kukësit kërkon të rrisë përgatitjet fizike të lojtarëve me cirkuite force dhe ushtrime të shpejta me topin. Gjendja për momentin duket e mirë dhe atmosfera është pozitive në kampin e kampionëve. I njëjti program do të jetë edhe nesër.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.