cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra e Kukësit niset drejt Ohrit për fazën përgatitore

  • August 15, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 126 Views

Skuadra e Kukësit është nisur paraditën e sotme drejt qyteti të Ohrit në Maqedoni. Ekipi ka lënë Tiranën, në orën 9:00 dhe tashmë është rrugës drejt Ohrit. Kampionët e Shqipërisë do të zhvillojnë fazën përgatitore në këtë qytet. Kukësi do të qëndrojë për 15 ditë. Me datë 30 gusht do të rikthehen në Shqipëri. Ekipi verilindor do të akomodohet në hotel \”Granit\”.

Stafi teknik nuk do të humbasë asnjë ditë, pasi pasdite skuadra do të zhvillojë edhe seancën e parë stërvitore. Me të mbërritur në Ohër, ekipi do të ambjentohet në hotel dhe pasdite do të vihet nën urdhrat e trajnerit Mladen Milinkovic.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.