cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi nuk ndal përgatitjet

  • August 7, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 116 Views

Skuadra e Kukësit nuk ka ndalur përgatitjet as ditën e diel. Trajneri Mlladen Milinkoviç nuk pushoi skuadrën as ditën e djeshme duke zhvilluar një seancë stërvitore. Ekipi u vendos nën urdhrat e trajnerit Milinkoviç dhe stafit të tij në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Seancë u zhvillua në orën 18:30.

Numri një i pankinës zhvilloi një seancë të karakterit fiziko-teknik. Skuadra e mori të plotë përgatitjen fizike dhe gjendja e lojtarëve është e mirë. Stafi teknik me seancën e djeshme stërvitore i dha fund edhe përgatitjeve për ndeshjen miqësore ndaj  Lirisë së Prizrenit, takim që do të luhet sot në orën 17:30, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë.

Ky do të jetë testi i parë miqësor për kampionët e Shqipërisë në fillimin e përgatitjeve për edicionin e ri futbollistik.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.