cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Serran ndërpreret kontratën me klubin

  • July 21, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 143 Views

Klubi i Kukësit ka ndërprerë kontratën me mbrojtësin spanjoll Albert Serran. Pas një aventure të shkurtër në Champions League me kampionët e Shqipërisë, 33-vjeçari dhe klubi kanë rënë dakord që të ndërpresin kontratën me mirëkuptim të plotë. Serran luajti në dy ndeshjet ndaj Sheriff Tiraspolit.

Klubi e Kukësit e falenderon për kontributin e tij dhe i uron suksese në vazhdim, në karrierën e tij profesionale dhe jetën familjare.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.