cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra nis programin në kompleksin \”Internacional\”

  • July 15, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 120 Views

Skuadra e Kukësit ka rinisur përgatitjet në fushën e kompleksit \”Internacional\”, në Pezë. Stafi teknik ka pasur nën urdhra të gjithë lojtarët në orën 19:00. Seanca ka qenë e një karakteri fiziko-teknik dhe ka zgjatur rreth 90-minuta. Kjo ka qenë edhe seanca e parë në fushën e madhe, pas seancës së djeshme nga kodrat e liqenit artificial.

Grupi e mori të plotë programin e teknikut Gjoka duke e përballuar mjaft mirë. Lojtarët duken në formë dhe besimi është i madh për kalimin me sukses të ndeshjes së kthimit dhe turit të dytë të Champions League.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.