cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kalendari i Superiores 2017-18, ndeshjet e Kukësit sipas javëve

  • July 11, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 124 Views

Shorti për sezonin e Kategorisë Superiore 2017-2018 është hedhur mëngjesin e sotëm në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka përcaktuar kalendarin për ekipin e Kukësit. Skuadra do të përballet me këto kundërshtarë sipas javëve respektive.

KALENDARI I SUPERIORES 2017-2018

Java 1 / Kukësi – Kamza
Java 2 / Partizani –  Kukësi
Java 3 / Kukësi –
Laçi
Java 4 / Kukësi – Skënderbeu
Java 5 / Lushnja – Kukësi
Java 6 / Kukësi –
Teuta
Java 7 / Luftëtari – Kukësi
Java 8 / Kukësi –
Vllaznia
Java 9 / Flamurtari – Kukësi

 

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.