cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Presidenti Safet Gjici takon skuadrën para ndeshjes me Sheriff Tiraspolin

  • July 10, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 114 Views

Presidenti Safet Gjici zhvilloi një takim me skuadrën në hotelin ku është akomoduar ekipi në Moldavi. Numri një i klubit ka zhvilluar një bisedë miqësore me ekipin para ndeshjes me Sheriff Tiraspolin. Gjici i transmetoi besimin e tij për ndeshjen e së mërkurës.

Ai beson se skuadra e Kukësit është e aftë të kalojë ekipin moldav dhe të kalojë edhe turin e dytë të Champions League. Futbollistët kanë transmetuar të njëjtin besim dhe kanë bashkëbiseduar me Gjicin.

Ndeshja ndaj Sheriff Tiraspolit do të zhvillohet ditën e mërkurë, në orën 19:00.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.