cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi akomodohet në Moldavi, nisja nga Austria me vonesë

  • July 10, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 114 Views

Skuadra e Kukësit la Austrinë mëngjesin e sotme dhe mbërriti në Moldavi. Ekipi pasi kaloi natën në Vjenë u nis drejt Tiraspolit. Avioni i skuadrës kampione erdhi 1 orë e gjysmë me vonesë dhe kjo  bëri që skuadra të nisej me vonesë.

Udhëtimi drejt Moldavisë shkoi qetë dhe të gjithë lojtarët janë në formë fizike. Ekipi i Kukësit u akomodua në një nga hotelet më të mira të Tiraspolit. Verilindorët nuk do të stërviten sot. Stafi teknik ka menduar t’i lërë futbollistët e qetë. Nesër, skuadra do të zhvillojë stërvitjen në stadiumin e Tiraspolit.

Atmosfera është mjaft pozitive para ndeshjes dhe në skuadër ekziston një frymë besimi për kalimin e turit.

\"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.