cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra e Kukësit vazhdon përgatitjet në Austri

  • June 26, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 115 Views

Ekipi i Kukësit po vazhdon përgatitjet në fazën përgatitore në Austri. Stafi teknik me në krye trajnerin Ernest Gjoka po zhvillon nga dy seanca stërvitore në ditë. Paradite ekipi stërvitet në palestër, ndërsa pasdite në fushën e blertë në fushën e qytezës së Kaprunit.

Deri tani gjithçka ka shkuar mirë dhe sipas planit të parashikuar. Me ekipin po zhvillojnë stërvitje edhe afrimet më të reja spanjolli Serran  dhe izraeliti Nasser.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.