cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra e Kukësit lë Shqipërinë niset drejt Austrisë

  • June 23, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 111 Views

Skuadra e Kukësit ka nisur ditën e sotme zyrtarisht edhe fazën përgatitore. Ekipi ka lënë aeroportin e Tiranës \”Nënë Tereza\” rreth orës 14:00 dhe ka mbërritur në Slloveni.

Lojtarët janë nisur më pas drejt Austrisë ku do të mbërrijë në qytezën Kaprun, aty ku edhe do të zhvillohen përgatitjet dhe ndeshjet miqësore të Kukësit. Në program janë planifikuar 4 ndeshje miqësore.

24/06/ 2017 Kukesi – Wolsberger Austria

 27/06/2017 Botosani – Kukesi

 2/ 07/2017 Kukesi – Rostav Rusi

 4/07/2017 Dinamo Moskov – Kukesi

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.