cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgënjeshtrim për lajmin e publikuar nga \”Panorama Sport\” / Ernest Gjoka, trajner i Kukësit

  • June 5, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 112 Views

Klubi i Kukësit  reagon në lidhje me lajmin e publikuar sot në të përditshmen sportive \”Panorama Sport\”. Në lajmin e publikuar shkruhet se ekipi kampion i Shqipërisë është në kërkim të një trajneri të ri, madje përmenden edhe emra alternativë. Në fakt, kjo është krejtësisht e pavërtetë, pasi Kukësi e ka trajnerin dhe ai është Ernest Gjoka.

Numri një i stolit vazhdon punën në qetësi të plotë dhe po punon me klubin në lidhje me merkaton dhe fazën përgatitore që do të zhvillohet në kuadër të përballjeve të Champions League. Gjoka është dhe do të vazhdojë të jetë trajneri i Kukësit. Kërkojmë nga mediet të jenë më korrekte dhe të gjejnë informacion të saktë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.