cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Shiu zhvendos ekipin në palestër

  • May 25, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 115 Views

Ishte parashikuar që sot ekipi të zbriste në kompleksin stërvitor “Internacional” në Pezë, por reshjet e shiut kanë bërë që programi të ndryshojë. Stafi teknik ka menduar që të zhvillojë vetëm një seancë në palestër.

Pavarësisht, spostimit ekipi është stërvitur me seriozitet dhe të gjithë duan që edhe ndeshjen me Luftëtarin ta kalojnë me sukses në mënyrë që të vazhdojnë të jenë të pathyeshëm. Sfida do të luhet ditën e shtunë, në orën 17:00, në stadiumin \”Gjirokastra\”.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.