cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet, ekipi nis punën në kompleksin \”Internacional\”

  • May 24, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 116 Views

Skuadra e Kukësit ka nisur përgatitjet në fushën me bar artificial për ndeshjen ndaj Luftëtarit. Tekniku Ernest Gjoka ka zhvilluar seancën e radhës në orën 16:30. Trajneri ka aplikuar një seancë fiziko-teknike. Kujtojmë që kjo është seanca e parë në fushë të madhe, pasi ditën e djeshme ekipi u stërvit vetëm në sallën e forcës.

Trajneri Ernest Gjoka ka pasur në dispozicion të gjithë lojtarët. Atmosfera është mjaft pozitive dhe të gjithë kanë besimin se në Gjirokastër do të shkojnë për të vazhduar rekordin e pathyeshmërisë. Ndeshja do të zhvillohet ditën e shtunë, në orën 17:00, në Gjirokastër.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.