cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Nisin përgatitjet për ndeshjen ndaj Luftëtarit

  • May 23, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 195 Views

Skuadra e Kukësit ka rinisur përgatitjet për ndeshjen e fundit të sezonit për sfidën ndaj Luftëtarit. Trajneri Ernest Gjoka kishte planifikuar një seancë stërvitore në palestër. Skuadra në orën 9:30 ka mbërritur në palestrën \”Nobis\” ku për një orë ka marrë ngarkesën e duhur.

Grupi ka qenë i plotë dhe atmosfera mjaft pozitive. Nesër do të fillojë edhe stërvitja në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.