cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll përgatitjet para Skënderbeut, presidenti Gjici ndjek seancën stërvitore

  • May 19, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 101 Views

Skuadra e Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen me Skënderbeu. Trajneri Ernest Gjoka ka rreshtuar lojtarët në seancën e fundit stërvitore në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Kukësi ka nisur stërvitjen në orën 17:30 dhe përgatitjet kanë zgjatur për rreth 1 orë. Stafi teknik kishte përgatitur një program tekniko-taktik dhe ka shpërndarë detyrat e fundit për lojtarët e tij.

\"\"

Presidenti – Punimet në stërvitje i ka ndjekur nga afër edhe presidenti Safet Gjici që ka zbritur në tapetin e stadiumit \” Zeqir Ymeri\”. Ai i ka uruar fat lojtarëve të tij dhe i ka shprehur besimin e tij se kjo ndeshje do të kalohet me suksese.

\"\"

Tifozët – Seanca e fundit stërvitore është ndjekur nga një numër i konsiderueshëm tifozësh. Ata kanë mbështetur ekipin e Kukësit dhe kanë rritur atmosferën para ndeshjes.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.