cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Presidenti Safet Gjici takon ekipin para ndeshjes me Skënderbeun

  • May 19, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views
Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka zhvilluar një takim me lojtarët pasditen e sotme, në ambientet e hotel \”Gjallica\”. Numri një i klubit ka diskutuar me futbollistët e tij në lidhje me ndeshjen e nesërme kundër Skënderbeut. Presidenti u ka shprehur besimin absolut në forcat e tyre edhe në fitimin e titullit kampion. Atmosfera ka qenë mjaft pozitive dhe nuk kanë munguar as shakatë mes presidentit dhe futbollistëve. Besimi është i madh se sfida ndaj Skënderbeut do të kalohet me sukses.
\"\" \"\" \"\" \"\" \"\"
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.