cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi vijon përgatitjet në \”Zeqir Ymeri\”

  • May 18, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 121 Views

Skuadra e Kukësit ka zhvilluar seancën e radhës në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Stafi teknik ka zhvendosur ekipin në qytetin verilindor për t\’u përshtatur me fushën dhe me klimën e Kukësit. Ekipi në orën 17:30 ka nisur seancën në stadium nën sytë edhe të tifozëve që kishin ardhur për të parë nga afër kryesuesit e Superligës.

Trajneri Ernest Gjoka ka aplikuar një program fiziko-teknik. Seanca ka zgjatur për rreth 90-minuta dhe ka rënë në sy përkushtimi i futbollistëve. Atmosfera është mjaft pozitive dhe besimi shumë i madh për ndeshjen që do të zhvillohet ditën e shtunë, në orën 17:30, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, kundër ekipit të Skënderbeut.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.