cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Mbyllen përgatitjet, ekipi në grumbullim

  • May 14, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 101 Views

Skuadra e Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen ndaj Korabit. Stafi teknik ka mbyllur përgatitjet në një seancë të fundit të zhvilluar në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Seanca e fundit stërvitore është zhvilluar në orën 16:30.

Trajneri Ernest Gjoka ka aplikuar një seancë tekniko-taktike dhe ka ndarë detyrat e fundit për lojtarët e tij. Numri një i stolit verilindor ka fiksuar edhe formacionin që do të hedhë nga minuta e parë në sfidën e nesërme ndaj Korabit.

Ekipi vazhdon grumbullimin dhe është shumë i fokosuar për ndeshjen ndaj Korabit. Përqendrimi është maksimal.

Të gjithë bashkë për të kaluar me sukses edhe këto 3 finale të mbetura.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.