cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi i jep fund përgatitjeve para ndeshjes me Flamurtarin

  • May 9, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 110 Views

Skuadra e Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve për ndeshjen ndaj Flamurtarit. Stafi teknik me në krye trajnerin Ernest Gjoka ka zhvilluar edhe seancën e fundit stërvitore duke shpërndarë edhe detyrat e fundit para ndeshjes. Seanca është zhvilluar prej orës 16:30, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\” dhe ka pasur një kohëzgjatje rreth 60-minuta.

Seanca ka pasur një karakter fiziko-teknik dhe tekniku Gjoka ka pasur në dispozicion të gjithë lojtarët për këtë ndeshje nuk është i gatshëm Ylli Shameti që ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë. Ai është i skualifikuar.

Takimi ndaj Flamurtarit do të luhet nesër, në orën 16: 00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Hyrja është falas, prandaj duhet të jetë edhe një mbështetje e madhe.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.