cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra i jep fund përgatitjeve në Tiranë, pasdite niset drejt Kukësit

  • May 8, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 104 Views

Skuadra  e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve nga Tirana për ndeshjen ndaj Flamurtarit, në program për ditën e mërkurë, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Trajneri Ernest Gjoka ka rreshtuar skuadrën në orën 10:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Kjo ka qenë seanca e fundit stërvitore në Tiranë. Tekniku Gjoka ka aplikuar një program tekniko-fizik, që ka zgjatur rreth 90-minuta.

Me këtë seancë, ekipi i ka dhënë fund përgatitjeve në Tiranë dhe pasdite do të niset drejt qytetit të Kukësit. Skuadra do të përgatitet dy ditët e fundit në Kukës, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.