cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet me tifozët, 3 autobusë nga Kukësi

  • May 3, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 109 Views

Skuadra e Kukësit po punon fort me organizimin e tifozëve. Ndeshja ndaj Partizanit ka zënë fokusin kryesor të vëmendjes dhe ka pasur interesim të madh edhe nga kuksianët të cilët duan të ndjekin ekipin e tyre të zemrës, në sfidën finale për titullin kampion.

Shefi i Klubit Jonuz Hallaci ka pasur takime të vazhdueshme me tifozët kuksianë dhe të gjitha strukturat e klubit po i qëndrojnë afër tifozerisë verilindore. Klubi po i qëndron afër me autbousë falas dhe me bazë materiale, e cila është shpërndarë në Kukës. Ditën e premte, përvec tifozëve që janë në Tiranë, do të udhëtojnë nga qyteti i Kukësit edhe 3 autobusë.

Shefi i klubit Jonuz Hallaci jep një prononcim për sajtin e klubit të Kukësit. \”Kemi punuar fort dhe po merremi edhe me organizimin e tifozëve, pasi shohim se interesi është mjaft i madh. Shpresojmë se gjithcka do të shkojë mirë, pasi mbështetja do të jetë e madhe\”.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.