cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll seancën e parë në palestër

  • April 26, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 109 Views

Skuadra e Kukësit po përgatitet për ndeshjen ndaj Laçit, takim ky që do të zhvillohet ditën e shtunë, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, në orën 16:00. Stafi teknik ka menduar që ditën e sotme të rrisë nivelin e ngarkesës dhe të zhvillojë dy seanca në ditë. Trajneri Ernest Gjoka ka seancën e parë e ka zhvilluar në palestër, ku ekipi ka marrë ngarkesën e duhur fizike, ndërsa pasdite do të dalë në fushën e kompleksit \”Internacional\”.

Seanca ka zgjatur rreth 60-minuta dhe ka pasur ushtrime të alternuara. Seanca ka filluar në orën 9:30 dhe ka mbaruar në orën 10:30.

\"\" \"\" \"\"\"\"

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.