cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll përgatitjet nga stadiumi \”Zeqir Ymeri\”

  • April 22, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 103 Views

Skuadra e Kukësit ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen ndaj Tiranës. Ekipi i trajneri Ernest Gjoka ka zhvilluar seancën e fundit para takimit me bardheblutë. Seanca e fundit ka pasur karakter teknik-taktik dhe ka pasur një kohëzgjatje rreth 60-minuta.

Trajneri Ernest Gjoka i ka qartësuar idetë në lidhje me formacionin që do të hedhë nga minuta e parë dhe ka dhënë këshillat e fundit nga fusha e blertë. Lojtarët janë në formë dhe atmosfera është mjaft pozitive.

Ndeshja ndaj Tiranës do të luhet nesër, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Hyrja është falas.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.